Jsem fotograf. A toto je moje práce

Od svatby po reklamní fotografii

Do mé fotografické tvorby patří vedle svatební fotografie také ateliérová a exteriérová fotografie, umělecké portréty, fotografování dětí, rodinná fotografie, zpravodajská fotografie, fotoreportáže, ale i komerční a zakázková tvorba produktové fotografie. Toto všechno pro vás vytvářím já – David Tesař. Seznamte se s mou fotografickou vášní…

 

 

Svatební fotografie

Svatební den je dnem radosti, úsměvů, čisté lásky, smysluplnosti a jedinečnosti. Na takovou událost si přejeme mít jen ty nejlepší vzpomínky. Jako fotograf se proto snažím vystihnout momenty, které jsou nabité emocemi a autentičností. Chci, aby z mých fotografií dýchalo i po letech dojetí, vášeň, napětí či intimita. Nepodceňujte proto výběr fotografa. Svatební fotografie vyžaduje opravdu extrémní znalosti a dovednosti při práci se světelnými podmínkami a vysoce kvalitní vybavení. Jako svatební fotograf působím nejčastěji v Praze a na Vysočině.

Vstoupit do galerie


Rodinná fotografie

Pokud upřednostňujete focení v domácím prostředí, pak využijte služeb mého domácího mobilního ateliéru. Je oblíbený především u maminek s malými dětmi. Šetří jim starosti, neboť díky němu mohou nechat nafotit ratolesti v klidu svého domova. Navíc většina lidí je uvolněnější, díky čemuž často vznikají snímky, které by se v ateliéru nemuselo podařit zachytit.

Vstoupit do galerie


Portrétní fotografie

Objevte svou přirozenost a krásu. Společně s vizážistkou vám pomůžeme podtrhnout vaši jedinečnost. Není čeho se bát. Nechte vše v naší režii a budete příjemně překvapeni. Mým cílem je vždy vytvořit příjemnou atmosféru, z níž následně vzniknou nenucené a krásné snímky. Takové fotografie, které budete s hrdostí ukazovat nejen své rodině a známým, ale třeba i jednou svým vnoučatům… Portrétní focení může probíhat jak v interiéru, tak exteriéru.

Vstoupit do galerie


Reportážní fotografie

Reportážní focení je kapitola sama o sobě, ne nadarmo patří k nejnáročnějším fotografickým disciplínám. Vyžaduje totiž především rychlost a pohotovost. Vždyť se žádný moment nemusí už nikdy opakovat. Chcete nafotit vaši kulturní nebo společenskou událost? Nebo spíš potřebujete promo fotografie vaší firmy a zaměstnanců? S reportážní fotografií mám bohaté zkušenosti. Během uplynulých patnácti let jsem navázal spolupráci s mnoha společnostmi. K těm nejvýznamnějším patří například ČTK, Vltava-Labe-Press, Český rozhlas nebo Agrofert Holding.

Vstoupit do galerie


Dokumentární fotoprojekty

Album zaměřené na rozsáhlejší projekty z cest, dokumentující určité oblasti a život lidí

Rumunský Banát

Underground